Akční, Sci-fi, Thriller

Neuvěřitelný Hulk zdarma

Když se naštve, nebudete ho mít rádi. V občanském životě je Bruce Banner sympatický vědec s křehkou duší, ve stavu zuřivosti šílené monstrum, které bezmyšlenkovitě ničí vše kolem sebe. Komiksový […]
Rok:
Kategorie:Akční Sci-fi Thriller

Když se naštve, nebudete ho mít rádi. V občanském životě je Bruce Banner sympatický vědec s křehkou duší, ve stavu zuřivosti šílené monstrum, které bezmyšlenkovitě ničí vše kolem sebe. Komiksový svět ho zná pod přezdívkou Hulk. Po pěti letech se vrací na filmové plátno a fakt, že půjde o mimořádný zážitek, potvrzuje jeho přívlastek NEUVĚŘITELNÝ.

Zničit ďábla v sobě samém je hlavní vědecký cíl Bruce Bannera (Edward Norton), jehož impozantní proměny nálad způsobilo mimořádně silné ozáření. Bruce se ve svých mimořádných schopnostech nevyžívá, naopak jimi trpí, protože přežívá mimo civilizaci, dobrovolně izolovaný od své životní lásky Betty Rossové (Liv Tyler) a jejího otce, armádního generála Thaddeuse Rosse (William Hurt), který by rád využil Bruceovy schopnosti ve prospěch amerických ozbrojených sil. Zatímco Bruce se snaží co nejvíc zůstat v klidu, na obzoru se objeví nepřítel s podobnými schopnostmi, který naopak nevynechá jedinou příležitost k tomu, aby se z chlapa z masa a kostí (Tim Roth) přeměnil v destruktivní kreaturu zvanou Abomination. Proti jejímu řádění nepomáhají žádné konvenční zbraně, a tak musí Bruce čelit zásadní výzvě – dobrovolně se zříct vlastního slušného já, vzteky zezelenat a rozdat si s Abomination jako chlap s chlapem, respektive jako monstrum s monstrem.


Stáhnout film Neuvěřitelný Hulk zdarma
Stáhnout titulky k filmu Neuvěřitelný Hulk zdarma
Stáhnout dabing k filmu Neuvěřitelný Hulk zdarma
Stáhnout obal k filmu Neuvěřitelný Hulk zdarma
Stáhnout trailer k filmu Neuvěřitelný Hulk zdarma
Stáhnout obrázky k filmu Neuvěřitelný Hulk zdarma
Spustit filmy online Neuvěřitelný Hulk zdarma
Film Neuvěřitelný Hulk ke shlédnutí zdarma

První možnost:Druhá možnost:


>>>Klikni ZDE pro stažení filmu Neuvěřitelný Hulk <<<

Třetí možnost:


uloz.to - sdílej snadno data

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.