Akční, Drama, Krimi, Thriller

Rychlí a zběsilí zdarma

Dokonale poladěný model. Luxusní vybavení, nablýskaná kapota a pod ní osvědčené součástky, které mu dodávají punc výjimečnosti. Tak nějak by fanoušek rychlých kol popsal čtvrtý díl slavné akční série, jehož […]
Rok:
Kategorie:Akční Drama Krimi Thriller

Dokonale poladěný model. Luxusní vybavení, nablýskaná kapota a pod ní osvědčené součástky, které mu dodávají punc výjimečnosti. Tak nějak by fanoušek rychlých kol popsal čtvrtý díl slavné akční série, jehož název je tentokrát modifikovaný do podoby Rychlí a zběsilí. S předchozí částí, která se odehrávala v Tokiu, v prostředí vyznavačů školy smyku, čtyřku spojuje jenom jméno režiséra Justina Lina a hlavní hvězda Vin Diesel, která si půdu pro návrat v Tokijské jízdě připravila cameo roličkou.
Ocitáme se v Dominikánské republice, kde hodlá Torrettova skupina rychle a zběsile ukrást „pár litrů“ benzínu z jedoucího konvoje. Velkolepá akční sekvence jen předjímá tempo, jaké bude Justin Lin po zbytek filmu diktovat. Po ostrém střihu se ocitáme v Los Angeles, kde narazíme na druhého „ztraceného syna“. Brian O´Conner (Paul Walker, který se objevil v prvním a druhém dílu) zůstal věrný policejní placce. Právě se snaží rozkrýt drogový kartel, jehož členové pašují drogy do Spojených států přes mexickou hranici nebezpečnými spanilými jízdami podzemními tunely.


Stáhnout film Rychlí a zběsilí zdarma
Stáhnout titulky k filmu Rychlí a zběsilí zdarma
Stáhnout dabing k filmu Rychlí a zběsilí zdarma
Stáhnout obal k filmu Rychlí a zběsilí zdarma
Stáhnout trailer k filmu Rychlí a zběsilí zdarma
Stáhnout obrázky k filmu Rychlí a zběsilí zdarma
Spustit filmy online Rychlí a zběsilí zdarma
Film Rychlí a zběsilí ke shlédnutí zdarma

První možnost:Druhá možnost:


>>>Klikni ZDE pro stažení filmu Rychlí a zběsilí <<<

Třetí možnost:


uloz.to - sdílej snadno data

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.