Nezařazené

Zelená poušť zdarma

Průměrný Evropan nebyl nikdy tak zodpovědný za devastaci tropických deštných pralesů, jak je tomu dnes. Čím je to způsobeno a můžeme tomu zabránit? Dokumentární film Michala Gálika Zelená poušť, jenž nás […]
Rok:
Kategorie:Nezařazené

Průměrný Evropan nebyl nikdy tak zodpovědný za devastaci tropických deštných pralesů, jak je tomu dnes. Čím je to způsobeno a můžeme tomu zabránit? Dokumentární film Michala Gálika Zelená poušť, jenž nás zavede na tropický ostrov Borneo, nám poskytne nejen odpověď na tyto otázky, ale prozradí nám i zarážející tajemství, které skrývá průmysl s palmovým olejem.
Film Zelená Poušť podává reálné svědectví o problémech způsobených pěstováním olejných palem na Borneu. Dokument není jen příběhem o palmovém oleji, je i příběhem o globální odpovědnosti a o tom, že my, jako spotřebitelé, máme v rukou obrovskou moc, když našimi rozhodnutími při nakupování dokážeme ovlivňovat i to, co se děje na druhé straně planety. Divák dostane možnost proniknout hlouběji do problematiky prostřednictvím skutečných příběhů a rozhovorů s místními lidmi i odborníky.


Stáhnout film Zelená poušť zdarma
Stáhnout titulky k filmu Zelená poušť zdarma
Stáhnout dabing k filmu Zelená poušť zdarma
Stáhnout obal k filmu Zelená poušť zdarma
Stáhnout trailer k filmu Zelená poušť zdarma
Stáhnout obrázky k filmu Zelená poušť zdarma
Spustit filmy online Zelená poušť zdarma
Film Zelená poušť ke shlédnutí zdarma

První možnost:Druhá možnost:


>>>Klikni ZDE pro stažení filmu Zelená poušť <<<

Třetí možnost:


uloz.to - sdílej snadno data

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.